BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie neatitikimus

Visą gyvenimą norėjau būti stipri moteris: negailestingai sutrypti kiekvieną po kojom pasitaikiusią kliūtį raudonos lakuotos odos batelio kulniuku, abejingai mostelėti rankele ir, lyg niekur nieko, nueiti į priekį. Visą gyvenimą norėjau būti efektyvi moteris: naktimis šėlti iki paryčių baruose, o ryte, lyg niekur nieko, skaisčia veido oda nueiti į mokyklą ar universitetą ir gauti tik geriausius įvertinimus. Visą gyvenimą norėjau būti negailestinga moteris: vilioti vyrus vieną po kito, su jais miegoti, leisti jų pinigus, o paskui, jiems nusibodus, pamesti be jokios širdies graužaties, lyg niekur nieko.

Deja, realybėje visad buvo kiek kitaip: vos pasitaikius menkiausiai kliūčiai aš paprastai išsigąsdavau, puldavau į paniką ir pridarydavau tiek nesąmonių, kad maža niekam nepasirodytų - visad taip bijojau pralaimėti, kad net nepradėdavau kovoti; grįžusi paskutiniais autobusais namo po pasisėdėjimo bare, dažniausiai užmigdavau prie įpusėtų namų darbų, be to, ryte pramiegodavau pirmą pamoką ar paskaitą; nors ir pradėdavusi su vyru pažintį žaismingai ir gan subtiliai, galiausiai vis vien jį įsimylėdavau, pasidarydavau beprotiškai pažeidžiama, priklausoma, ir tas vyras galiausiai pamesdavo mane, o ne aš jį.

Ir dabar, kai tas gražus tatuiruotas vyras man glostydamas plaukus žvelgia į akis, o naktį per miegus švelniai apsikabina, kai jis man kartoja, kad esu labai graži moteris, aš galvoju, kad čia yra kažkas ne taip, kad viskas turi jau baigtis, kad visa tai kažkaip neatitinka realybės ir nesutampa su kitais mano gyvenimo vingiais, kad tarp viso to, kas vyksta dabar, ir to, kas vyko prieš tai, yra kažkoks nepanaikinamas atotrūkis ir kad taip būti tiesiog negali.

Aš pradedu beprotiškai bijoti ir atsitveriu tylos siena, vis tiek paslapčia tikėdamasi, kad vakarop jis manęs lauks prie darbo norėdamas pasikalbėti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Apie neatitikimus”

  1.   guocka rašo:

    “visad taip bijojau pralaimėti, kad net nepradėdavau kovoti” - tikriausiai viena didžiausių klaidų gyvenime. Deja, bet man taip pat artima…

  2.   arsonist's prayers rašo:

    Tu tokia prancūziška ;)

Rašyk komentarą