BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie vyrišką logiką

Švelniai glostydamas plaukus jis man sako šitom rudom lėliškom akim tu gali lengvai susukti galvą kiekvienam vyrui ir stebeilija į jas įnirtingai, užtikrintai skverbdamasis man į vidų. Mums besišnekučiuojant jis netikėtai taria lova dar dabar kvepia tavimi… norėčiau, kad tu vėl būtum čia, o vakare lyg niekur nieko su kitu viengungiu draugu išeina prasiblaškyti į klubą. Kad ir kaip ten būtų, ir tada jis randa kaip pamaloninti moteriškas ausis: aš kiek bijau eiti, nesu tikras, ar nenuklysiu į šalį… bet vis tiek manau, jog tu užkariausi mano širdį. Po tokių jo žodžių aš kiek išsigąstu, liepiu jam baigti šnekėti nesąmones ir akimirksniu dingstu iš interneto.

Ir tuomet aš iki ausų išsišiepiu bei įsisvajoju, kaip jis kiauras dienas dirbs savo tatuiruočių salone, o aš jo nuostabiame mažyčiame bute, įsikūrusiam prie centro prilipusiam jaukiam rajoniūkšty, jam kepsiu jūros lydeką orkaitėj ir lauksiu jo grįžtant namo; kaip jis man pasipirš per Jonines, jau švintant, ir kaip nuostabiai tuomet spindės maži rasos lašeliai žolėje, galbūt net kažkur toliuose mūks karvės; kaip jis įeis į mane vis tuo pačiu mėlynų akių žvilgsniu verdamas mane kiaurai, o aš būsiu šiek tiek drovi, šiek tiek išsigandusi, ir nedrąsiai glostysiu jo tatuiruotes, nes ne, tokie gražūs ir tokie gyvenime kažko pasiekę vyrai niekada nekreipdavo į mane dėmesio, o čia tik ilgas sapnas, iš kurio reikėtų išeiti; kaip aš auginsiu jo vaikus ir jie laisvas šnekės mano ir jo gimtosiomis kalbomis, taigi bus kažkuo ypatingi, kitokie.

Jis man sako aš irgi esu bandęs jūros lydeką orkaitėj kept tik vieną kartą, kai tu grįši, mes pabandysim kartu. Ir man jau kelintą dieną taip siaubingai baisu, kad nieko mes nebandysim, nes aš turiu bėgt, man jau metas, aš nenoriu įstrigt ir bejėgiškai kentėt.

Kaip matau, net ir po tiek įvairiausių patirčių aš nė velnio neperpratau vyro logikos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Apie vyrišką logiką”

  1.   ragana rašo:

    Pabandyk nebandyti, gal pavyks…
    Puikus įrašas!

Rašyk komentarą