BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Girtai apie Tą šalį

Tos vienišos mergaitės, besiblaškančios šio miesto gatvėmis, dažnai turi viršsvorio, bet jos čia jaučiasi gražios. Siunčia oro bučinius nepažįstamiems užsieniečiams iš tolimų kraštų savo neoninėm mėlynom lūpom, o paskui siurbčioja nemokamą šios šalies gamybos alų - kaip lietuviai pasakytų, birzgalą. Paskui kažką nesuvokiama savo paukščių kalba šūkauja po langais blokinių namų rajone, nes neranda buto, į kurį buvo pakviestos dar išgerti nemokamai. Daugiabučių rajonas čia yra vienas, bet jis užima bene daugiau nei pusę miesto ploto ir jame gyvena turbūt gera pusė viso šio miesto gyventojų.

O man po langais vis dar klykia žuvėdros apie gyvenimo prasmę, apie tai, kad būti bedarbe ir nebe studente yra ne palengvėjimas, o nuodėmė šiame skubančiame ir pasiekimų nuolat reikalaujančiam pasauly. Aš tiesiog spjaunu jų pusėn, apsimetu negirdinti tų paukščių klykavimų ir toliau mokausi man sunkiai įkandamos finougrų tautų grupės kalbos, parduotuvėse ir baruose žaidžiu vietinę, bet ne rusę, nors pastarųjų čia apstu.

Graži figūra, - merkia man akį blondinas mėlynakis, akivaizdžiai vietinis, nes jiems būdingas itin šviesus gymis. Ačiū, - padėkoju jų paukščių kalba ir droviai šypteliu, kadangi čia gyvenantiems būdingas drovumas. Galbūt galėtumėm kartu išgerti? - klausia. Ne, aš čia ne viena, - atsakau ir nepalikusi jokios vilties užtrenkiu savo jau pamėgto alternatyvaus klubo rūkomojo duris.

O paskui vyniojuosi sau aplink kaklą savo lyg ir jau pamilto vyro garbanas, geriu jo prakaitą ir uodžiu kiekvieną jo kvėptelėjimą. Taip, čia turėtų būti Tas. Taip, tai tikriausiai ir yra Tas, dėl kurio galėčiau atsisakyt net savo tautybės, kalbos ir vaikams duoti man sunkiai man suvokiamus vardus. Taip, čia yra Tas, kuris po pusmečio bendravimo su manim paliko savo raudonplaukę, ne pagal jų šalies būdą temperamentingą moterį, ir išsikraustė gyvent į kitą butą, kuriame dabar dalijasi erdve kartu su manim.

Ir mes kartu geriam putojantį vyną, atvirai juokiamės, nors visi čia turi paslapčių, kurios net aplaistytos putojančiu lieka paslaptimis. Ir visi čia sako, kad paukščių kalba yra mano, bet ne jų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Girtai apie Tą šalį”

  1.   deathhorse rašo:

    Pamenu lankėm vieną grupiokę Taline. Visiems į akis krito neskoningai apsirengusios vietinės merginos, ir jų buvo tiek daug! ;)

  2.   Pseudo rašo:

    Na, man tai iškart krito į akis esčių bereikalingi lašinukai ir skandinaviški, tokie suploti (nežinau, kaip paaiškint, gal pagauni) veideliai. Jei pamatau gražią moterį, esu 90 proc. tikra, jog ji - rusė. Paradoksas, bet gražių ir stilingų vyrų (!) čia daug.

Rašyk komentarą