BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gyvenimo tatuiruotės

Tikrų atostogų, kai į rankas paimi iškankintą bei visaip kaip išvargtą magistro diplomą ir pasileidi šunkeliais, laukiau kaip išsigelbėjimo. Kai mokslų baigimas pagaliau buvo įprasmintas iki absurdo iškilminga ceremonija su visokiais ten rankų paspaudimais, bučinukais ir gėlytėm, kurias išėjus gert šampės teko išmest į šiukšliaką, jaučiausi pagaliau atlikusi pareigą. Tą vakarą lakiau iki paryčių, labiausiai iš baimės - žinojau, jog nebūti užsikasusiai iki kaklo ir turėti marias laisvo laiko man bus baisiai sunku.

Lygiai taip pat pareigingai atgėriau dar keletą savaičių - kitoj šaly atšvenčiau Jonines, pabraidžiau po jų žymiauso poilsinio miesto (a.k.a. mūsų močiutiškos Palangos, tik su stipriu skandinavišku dvelksmu) jūros įlankos vandenis, o galiausiai sudalyvavau bene pirmajam savo gyvenime pankroko festivaly. Paskui visas alkoholis įgijo vieną ir tą patį skonį, tad gėrimus pakeičiau rašymu, popietiniais krosiukais bei tos šalies kalbos pamokom.

Baigėsi pinigai, bet esu per didelė princesė, kad eičiau dirbt šūdino darbo. Okey, visai mielai kurį laiką padirbėčiau padavėja, tačiau visa bėda, jog bokalus noriu pilti tik savo mėgstamiausiam bare. Jame neseniai gavau tatuškių salono meistro per šlešą savininko vizitinę kortelę su vardu, pavarde ir telefono numeriu.

Tiesa, ta kortelė man buvo duota visai ne dėl tatuiruotės, o dėl kai ko kito, ko paskutiniuoju metu visai nesistengiu prisišaukt. Bet, žinot, vyrams visuomet patiko moterys su iš tolo šviečiančiu užrašiuku ant kaktos o man viskas px, kokia šiuo metu esu ir aš. Ta taip gerai pažįstama desperacija, jog mirsiu viena ir (ne)graži, manęs neaplanko jau senokai. Visgi kartais aš jos labai pasiilgstu, nes tai dažnai būdavo mano įkvėpimo šaltinis - įkvėpimo rašyti, netgi įkvėpimo gyventi.

Grįžtant prie tatuiruotės, tai ją greitu metu visgi darysiuos. Tik nežinau, ar vertėtų naudotis to vyro salono paslaugomis, dar būsiu ne taip suprasta…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Gyvenimo tatuiruotės”

  1.   bst4r rašo:

    Įdomu skaityti, jaučiu kažką artimo.

  2.   Pseudo rašo:

    Ačiū.

Rašyk komentarą