BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kai viskas taip

Kai nuoširdžiai džiaugiesi savo buvusiais mylimaisiais, siunčiančiais tau savo ką tik gimusių atžalų nuotraukas, kai padedi rinkt joms vardus, nes koks gi gali būt žmogus be vardo, kai nuoširdžiai domiesi, ar jau pagerėjo gimdžiusios moters sveikata, supranti, kad gyvenimas labai pasikeitė ir labai į gerąją pusę.

Kai tave bučiuoja ties raktikauliu, toj pusėj, kur planuoji greitu metu darytis tatuiruotę, kai tau sako, kad visus dvidešimt aštuonerius metus laukė to, ko dabar jokiu būdu niekam neatiduos, tu supranti, kad gal nesi toks blogas žmogus, kad ir tave galima mylėti iki beprotybės, kaip kadais labai norėjai.

Krauniesi krepšius, nes visgi nenutiko nieko, ko iš pradžių taip bijojai (tau niekuomet nepavykdavo išsaugoti to, ką probėgšmiais turėjai), rašai motyvacinius laiškus anglų kalba, nes, po velnių, gal pavyks įgyvendinti savo seną svajonę ir įstot į semiotiką.

Perki sukneles, gundančiai prie kūno glundančias sukneles, ir visai nesvarbu, jog per metus užsimetei kelis bereikalingus kilogramus. Geri susitaikymo su savimi vyną, kai atsisakai svajonių darbo pasiūlymo pagal specialybę, nes kažkam prižadėjai tuo ir tuo metu būti ten ir ten.

Tu labai graži moteris, - tau sako liesdamas plaukus. O paskui atneša gero šampano ir braškių, nors dar sniegas nenutirpęs. Ir kaip neįsimylėsi to, kas tavim taip rūpinasi ir kas tavęs tiek laiko siekė, kai tu, nurašius atstumus ir visa ten kita į neįmanomų gyvenimo dalykų sąrašą, miegojai kažkur kitur ir su kitais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Kai viskas taip”

 1.   GLUOSNIS rašo:

  Džiugių šv. Velykų !!! :)

 2.   momo rašo:

  Living the dream, Egle. Kur kažkas tavęs siekia, kai tu miegi kažkur ir su kitais.
  Bučkis.

 3.   Pseudo rašo:

  … Ir tada pradedi miegot viena, pataluose bandydama užuost įsivaizduojamą savo vyro kvapą, tam esant kažkur toli toli. Dvi dienos - ir aš savo dreamlande. Tikėkimės, ilgam.

  O bučkis ir tau. Neskęsk prisiminimuose, jie juk kaip koks akivaras - įtraukia ir atgal nenori paleist.

Rašyk komentarą