BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kavos, kavos. Ir miego

Kai per Naujuosius dramatiškai, bet teisingai savaime išsisprendžia dviejų vyrų problema, aš, kelias dienas pažliumbusi dėl savo suknisto naivumo (ar polinkio klysti rinkdamasi?), nusiraminu. Dar protarpiais prisimenu, kaip įsiuntu ir supilu ant savo slapto vyro stiklinę balto vyno, nes juk tokiai dramų karalienei, socionikoje prašmatniai užvadintai Hamlete, trenkti durimis be griausmų ir pralaimėjus - tiesiog neįmanoma misija numeris vienas.

Metų sandūros naktį sau nebūdingai nepasižadu visiškai nieko, nes pagaliau suaugau tiek, kad suprasčiau, jog tos visos priesaikos sau kažką nuo tos ir tos dienos daryt, o kažko nedaryt yra kaip naujamečiai fejerverkai ir šaltosios ugnelės - čia buvo, o čia, žiūrėk, jau liko užmaršty. Užtat gailiu žvilgsniu palydžiu savo mėtinių cigarečių pakelį, tiesiog spontaniškai jį įduodama vyrui į rankas dar prieš Naujuosius. Taip, rūkančios moterys, ypač tos septintojo dešimtmečio damutės su paauksuotais kandikliais ir smėlio laikrodžio figūra, yra labai seksovas reikalas, tačiau per tris mėnesius dukart susirgus bronchitu ir beveik mėnesiui praradus balso stygas tenka susimąstyt, kad gal visgi aš dar norėčiau pasimėgaut savo negergždžiančiu antru altu.

Ir aš tiek noriu nuveikti, bet kažkodėl išmiegu po 10-12 valandų kasnakt, o dienomis bejėgiškai gūžiuosi lovoj. Kavos, kavos, - šnibždu jam į ausį, ir mes skaičiuojam savo paskutinius centus, kad jos nusipirktumėm. Ak, aš tikrai niekuomet negalvojau, kad sulaukusi ketvirčio amžiaus neribotą laiką gyvensiu kortoj su vienu euru.

Vis dažniau beprotiškai užsimanau į didelį miestą, kur galėčiau būti nematoma. Šitam miestuky, ar tiksliau keturiasdešimtyje kvadratinių kilometrų, geriau yra neklysti ir netgi nesielgti karštakošiškai, neapgalvotai. Deja, ta lietuvaitė manyje kartais linkusi sukelt vėtras bei tornadus ir daryti tai, ko jai daryti tikrai nederėtų.

Ir kitas mano pasirinkimas tikrai nebebūtų šiaurė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Kavos, kavos. Ir miego”

  1.   Odeta rašo:

    o tai Madam, su tuo slaptuoju viskas baigta? Ak, kodėl gi?

  2.   Pseudo rašo:

    … nes dviejų vyrų turėti nevalia, ypač kai tas slaptasis tinkamas veikiau teoriškai, bet tikrai ne praktiškai ;} Teko galiausiai pasirinkti, ir Naujųjų naktis buvo tam labai tinkamas metas.

Rašyk komentarą