BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Liubov

Kai tam open air‘e jis netikėtai prie manęs priėjo ir man pasiūlė vieną jo šalies alaus, aš nusišypsojau ir nedvejodama sutikau paragaut. Kai paskui tą patį vakarą mes vos godžiai nepasimylėjom vidury godžiai į save muziką geriančios minios prie didžiosios open air‘o scenos, pagalvojau, jog tai buvo vienas nuostabesnių mano šios vasaros nutikimų. A, dar pagalvojau, kad tas vyras turėtų būti labai geras lovoj. Paskui mes blaškėmės nakty, aš kažkodėl jam vožtelėjau antausį (gal dėl to, kad jis beveik visą laiką kalbėjo man nesuprantama kalba, lyg tyčia), o galiausiai pasimetėm ir daugiau nebesusitikom. Mano atminties vingiuose išliko tik kažkoks miglotas vyro vardas, kažkodėl besisiejantis su mirtim ir Napoleonu Bonapartu.

Kai po to paties open air‘o aš žūtbūt užsispyriau susirast tą vyrą snukiaknygėj - juk jis man ne veltui sakė, kaip ten vadinasi! - ir po kelių valandų plušimo jau raškiau vaisius nuo sėkmės medžio, jis man nedelsdamas parašė. O tada ir atėjo supratimas: blet, jis nihuja nemoka angliškai, bent jau rašyt tai tikrai.

O dabar, o dabar klausausi Kings of leon - I want you, rankose vartau savo naujo buto raktus ir juokiuos, balsu kvatoju, kad turiu pirmus nuosavus namus, netgi dviejų kambarių, tik, gaila, negaliu juose kol kas nuolat užmigt ir atsibust, nes jie yra už pusės tūkstančio kilometrų. Dabar ten gyvena jis ir juoda katė, su kuria šnekuosi jos kalba - ji juk nė velnio nesupranta manosios.

- Kada nors aš tave vesiu ir tau atiteks pavardė su ta keista mūsų šalies raide, - juokiasi. Ir paskui mes geriam vyną, mylimės, bučiuojam vienas kitą, liečiam vienas kito kūno linkius. Grįžusi Vilniun pasisveriu - minus trys kilai.

Taip, liubov kur kas geriau nei gym‘as. Už penkių savaičių išsikraustau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą