BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naktinės lingvistikos paskaitos

Mes beveik neturim pinigų ir valgom makaronus už litą, užtat perkam pirmąją savo gyvenime skalbimo mašiną išsimokėtinai, o paskui švęsdami geriam ledines žalias devynerias. Taip, tai mūsų buitis, gerokai kitokia nei teisingai gyvenančių ir taupiančių naujoms mašinoms, gražiems butams, vaikams, kurių būtinai susilauks iki trisdešimties.

Tą pačią dieną pirmąkart nedrąsiai ištipenu į toje šalyje gyvenančių užsieniečių susitikimą, kuriame išgeriu vos keletą alaus ir su ispanu/prancūzu, mano būsimo universiteto lingvistikos dėstytoju, patraukiu namo, nes mums pakeliui. Netrukus atsirandu namuose, tik ne savo - turbūt niekuomet nesugebėsiu atsispirti nekaltiems vyrų pasiūlymams išgerti vieną vyno taurę. Mes gurkšnojam tą vyną, juokiamės, šnekam, ir aš nė nepajuntu, kaip ispanas/prancūzas man padeda ranką ant šlaunies ir veidu priartėja maždaug per kelis centimetrus nuo manojo.

Jis klauso mano istorijų apie šios šalies vyrus ir dalijasi savo patirtimis apie moteris, taip pat yra tikras, jog skalbimo mašinos pirkimas reiškia ne ką kita, kaip įsipareigojimą. Jis sako, jog esu patraukli, o mano super žemas balsas yra toks seksovas, kad jam nuo jo pradeda stovėt. Kai mes pasibučiuojam, o aš tam vyrui automatiškai vožiu neblogą antausį, staigiai išsikviečiu namo taksi ir po kelių minučių išvažiuoju, suprantu, jog tas įsipareigojimas tikrai egzistuoja.

Per skubėjimą palieku skėtį, tad net ir nenorėdama turiu susižvejoti pono dėstytojo kontaktus ir susitart dėl kito susitikimo. Kodėl visuomet taip sunku pabėgti nuo prieštaringus jausmus keliančių praeities momentų?

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Naktinės lingvistikos paskaitos”

  1.   Rabarbaras rašo:

    Puikiai perteikta. Per nugarą ėjo šiurpuliukai nuo žavesio. Pabaiga netikėta, maniau, parsiduosi. Pradėsiu stebėti tavo blogą

  2.   aura rašo:

    Tikrai įdomi , įtraukianti istorija. Lauksime tęsinio. :) O pirkimas skalbimo mašinos išsimokėtinai tikrai šį tą reiškia. Ir turbūt nemažiau nei įsipareigojimą…

Rašyk komentarą