BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Silpna moteris

Mano vyras man dažnai sako, kad jį jaudina mano silpnumas, kai aš, nusimetusi savo paauksuotą karūną ir princesės šilkinę suknią, visiškai nuoga guliu mūsų lovoj ir kniaubiuosi į jį, nes man kažkodėl labai baisu ir liūdna. Kai mes lėtai mylimės, man kartais nubyra ašara, nes aš nebesuprantu, ką man reiškia šitas vyras. Įsikabinu į jo garbanas, krimsteliu į ausį ir gal dešimt kartų pakartoju myliu tave, brangusis, vis pagalvodama, kad jei būčiau ta sąžininga, niekad sau ir kitiems netiesos kalbanti moteris, būtinai liūdnai pridurčiau deja, galbūt tik kaip draugą.

O savaitgalį, kol jis kietai miega namuose persirūkęs žolės, mes su drauge, tos šalies moterimi, išeinam į vieną iš savo mėgstamų barų gerti karštų šotų. Esu labai daug kartų girdėjusi, kad į tą barą užsieniečiams kojos geriau nekelti, nes tai - šio miesto žymiausias nacių baras. Tiesa, tu legendomis ir mitais apipintų nacių mačiusi niekuomet nesu, nors paskutiniuoju metu ten užsuku beveik kiekvien savaitgalį.

Praveriam duris, o ten netikėtai groja gyva muzika, žmonių tiek daug dar irgi nesu mačiusi. Ir taip, prie vieno stalo buriasi daugybė raumeningų, masyvių vyrų baugiai tatuiruotomis rankomis ir vienodomis odinėmis liemenėmis su jų tyrą meilę savo šaliai išreiškiančia trispalve vėliava, man visad primenančia labai žavų žiemos peizažą su žydru dangumi, tamsiais tankiais miškais ir baltu sniegu padengta žeme. Atidžiai nužvelgusi kiekvieną tų galiūnų nusuku akis bei atsijungdama nuo aplinkos, pasinerdama į sunkiosios muzikos magišką dundesį geriu šotus.

Ir neilgai trukus vis tiek prieina vienas jų ir bemat sėsteli šalia manęs, stumtelėjęs šalimais sėdėjusį girstelėjusį mano vyro kolegą. Jis savo kalba man taria labas, o aš jam jo kalba sakau atleisk, bet nesu tavo šalies moteris, o dar ir stipriai peršalusi, tad galiu tik pašnibždomis kalbėti; bus sunku mane suprasti, nes turiu stiprų akcentą. Vyras atrodo kiek nustebęs, bet tučtuojau pasiteirauja, iš kokios aš šalies, ką gi čia veikiu, pasisako, kad jam nėra jokios problemos kalbėti angliškai.

Nė nepastebiu, kaip mes su drauge atsiduriam baikerių slaptam klube ir vienas po kito geriam nemokamus vodkės šotus. Nė nepastebiu, kaip dvi dienas negrįžtu namo, bet užtat apsilankau tikram klube, prisišneku turbūt už savaitę, vargais negalais nutildžiusi savo moralę keliskart pasibučiuoju su tuo vyru liesdama jo šviežiai ištatuiruotas rankas, o paskui išpasakoju pusė savo anaiptol ne visada linksmo gyvenimo. Ankstyvą sekmadienio rytą, kai prisimenu, kad turiu kur gyventi ir kad išties nieko nebūna nemokamo, ruošiuosi išeiti namo. Kai susitinkam prie slapto klubo durų, jam sakau, kad man jau metas, jau einu, o tas juokais pasiteirauja kur, pas mane? Kategoriškai atrėžiu ne, pas save, ir jis nė kiek neįsižeidęs mane taksi pristato iki pat namų durų, nors gyvena kitame miesto gale.

Išmiegojusi begalybę valandų aš suprantu, kad tai pirmas svetimas vyras, kurį pabučiavusi aš kažkodėl nejaučiu jokios kaltės ir šleikštulio; tai pirmas svetimas vyras, kurį noriu turėti savo snukiaknygės draugų sąraše kaip malonų prisiminimą apie šį nuprotėjusį savaitgalį. Susidraugaujam, jis man parašo, o šiek tiek mums pabendravus pasiūlo padėti parašyti rašinį jo kalba. Kai paaiškėja, kad man prasidėjo bronchitas, siūlo įvairiausius būdus, ką tokioje situacijoje daryti, pasiskambina savo šalies gydytojams ir pasiteirauja, ar viskas tvarkoj su mano sveikatos draudimu. Ir aš nustebusi klausiu, kodėl jis tai daro, nors aš atsisakiau važiuoti į jo namus ir galbūt niekada ten neapsilankysiu. Jis man tik trumpai tarsteli, kad esąs geras žmogus ir nori man padėti, kai niekas kitas negali, nenori arba nesugeba.

Ir aš vėl staiga pasijaučiu labai silpna, gležna moteris, kurios jau ilgai niekas taip neglobojo, bet kuriai to be proto reikėjo. Šiek tiek baugu, nes ta moteris man patinka.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Silpna moteris”

 1.   arciau kuno liemeneles rašo:

  Kiekviena moteris yra laisva būti silpna arba stipria. Tik reikia liemeneles laikyti arciau knuo geriant sotus naciu baruose :)

 2.   Pseudo rašo:

  Gudrus reklaminis komentaras, suveikė! Net užklydau į interneto svetainę porai sekundžių.

  Liemenėlių turiu, ačiū, o ir laikosi jos gan tvirtai.

 3.   Donas Karleonė rašo:

  moterims patinka, kai jomis rūpinasi, o vyrams dar labiau … (;

 4.   Pseudo rašo:

  Nežinau, jau kurį laiką man atrodo, kad sėkmingiems ir charizmatiškiems vyrams patinka gražios moterys, kurios dar ir moka skaniai gamint, gimdo jiems gražius vaikus bei sutvarko namus. Grožis čia, aišku, atlieka svarbiausią rolę, bet jis pasitarnauja tik siekiant suvilioti ir visiškai nepadeda išlaikyti.

Rašyk komentarą