BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaidimas savimi

Užveriu nuvargusias akis, ir jos kaipmat sulimpa nuo sunkaus miego. Atsikeliu vėlai naktį, matydama save ten, už lango, balkone, pasirėmusią į metalinius turėklus ir liūdnai nunarinusią galvą. Vėl užmerkus akis vėl matosi ryškūs vaizdai: vonia, rausvas vanduo ir mano baltas, smulkiomis strazdanomis nusėtas kūnas. Atsimerkiu, matau sienoj daugybę judančių šešėlių. Verkiu.

Saulė su tavim padarė nuostabų dalyką. Man labai patinka tavo strazdanos, - sako man jau kokį dešimtą kartą šią vasarą. Aš, net ir nemėgdama savo rusvomis dėmelėmis numargintos odos, nusišypsau bei patikiu, jog galiu būti kažkam gražus žmogus net ir su krūva savo įtrūkių. Deja, viskas būna gražu tol, kol susitikimai nepersikelia į miegamojo kambarį. Aš sau prisižadėjau neturėt moters iki kitos vasaros, - sako jie man šituos ir daug panašių dalykų, o aš tiesiog gūžčioju pečiais ir mąstau, kaip galima traukti tik netikusius vyrus. Arba kaip galima būti tokiai naiviai. Arba kaip galima vis kartoti tuos pačius nevykusius scenarijus.

Su draugu susitariam greitu metu nueiti į AA, dar jis man pažada ir kelias dozes Xanaxo. O aš galvoju, kad man jau senka kantrybė, ir nežinau, ar čia džiaugtis, ar čia verkti. Viskas, kadaise buvę taip smagu bei įvardijama kaip rock’n'roll, praranda savo kvapą ir skonį. Vienintelis momentas, kai paskutiniuoju metu jaučiuosi laiminga, aplanko tuomet, kai išsimaudau ir pasidažau. Aš vis dar graži moteris. Paskui užsimerkiu ir matau save, žiūrinčią žemyn iš ketvirto aukšto, žvelgiančią į krauju pasruvusias rankas. Ir man tai atrodo kaip labai smagus žaidimas. Kaži, kiek laiko dar bandysiu savo kantrybę.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Žaidimas savimi”

 1.   arsonist's prayers rašo:

  Grynai sociologiniais reikalais užduosiu klausimą: o tau daugiau įtakos padarė HIM ar Marilyn Manson?

 2.   arsonist's prayers rašo:

  *sumetimais

 3.   Pseudo rašo:

  :}} prajuokinai.

  Niekada apie tai negalvojau, tad atsakyti būtų sunku. Tiesa, abu buvau kurį laiką platoniškai įsimylėjus. Bet čia buvo seniai ir netiesa ;}

Rašyk komentarą