BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie nuovargį

Kuo ilgiau stebiu mane supančius žmones, tuo liūdniau darosi. Jie tuokiasi po ilgamečių draugysčių, paskui sau laimingai gimdo vaikus ir jiems atėjus į šį pasaulį nuolat džiaugsmingai talpina jų mielučiukes nuotraukas feisbuke; jie skelbia apie savo begalinę meilę trimsšimtamskažkeliems draugams nesibodėdami palaikint kiekvieno naujo jų pranešimo, nepriklausomai nuo jo turinio; jie nuolat džiaugsmingai praneša apie savo buvimą kitiems užsitagindami įvairiausiose vietose, pradedant sporto klubu, baigiant Tolimaisiais Rytais. Kad būtų įtikinamiau, šalia lokacijos jie linkę primesti nuotraukų po palmėm ar pigiausio / brangiausio visam mieste džymo persirengimo kabinoj.

Man jau greit visi dvidešimt šešeri, o aš vis dar neturiu pinigų ne tik kelionėms į svečias šalis, bet ir pigiausiam džymui; mane dar vis nukrato nemalonus šiurpuliukas pagalvojus apie nuosavus vaikus ir, svarbiausia, kiek dėl pastarųjų tektų paaukot / atsisakyt; mane dar mažiausiai kartą savaitėj galima aptikti šito iki skausmo mažo miesto skylėj, primenančioj vieną pankų irštvą mano gimtojo Vilniaus tokio paties pavadinimo gatvėj. Ten aš paprastai būnu viena, su gražiausia turima suknia ir kruopščiu makiažu, vis mažiau gebančiu užmaskuoti mano pajuodusius, smulkiomis raukšlelėmis išvagotus paakius, bylojančius apie tai, kad rytais negeriu žaliosios arbatos, o vakarais nemedituoju.

Tiesa, rytais aš kartais bėgioju. Tačiau net ir lėtai risnodama savo mėgstamiausiu nuošaliu pėsčiųjų taku, prisimenu gražius šios šalies vyrus mėlynom akim, su kuriais viskas, turėję būti taip platoniška ir nekalta, galų gale vis tiek persikelia į jų miegamųjų lovas. Baisiausia, kad tuomet jų visas žavesys akimirksniu subliūkšta, visi žodžiai, pokalbiai, buvę tokie prasmingi prieš tai, lieka pakibę kažkur beorėj erdvėj. Ir aš nebegaliu daugiau tų mėlynakių vyrų matyti.

Paskutiniuoju metu padarytas atradimas: vyro išraiška tuo metu yra analogiška išraiškai jam grojant muzikos instrumentu. Matyt, tai - aistros išraiška. Kaži, ar egzistuoja meilės išraiška?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą