BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Bukowskis niekuo nesiskiria nuo mūsų, mielasis

Aš visad turiu vilties, jog tiek aš, tiek kitas žmogus pajėgsim vienas kito nesisavinti: mes tiesiog gražiai bendrausim, bučiuosimės įvairiose šitos iki skausmo mažos šalies pakampėse, retsykiais neįpareigojančiai pasimylėsim, o paskui paprasčiausiai grįšim į savo namus savuose miestuose ir gyvensim savo gyvenimus. Taip, viskas mano idealiame pasaulyje turėtų vykti neperžengiant kito žmogaus ego ribų.

Tačiau realybėj, deja, yra taip, kad vyrui, su kuriuo susitinki keliskart per mėnesį, pridėjus prie Feisbuko draugų dar vieną moteriškosios lyties atstovę ar naują kontaktą Skaipe, nė sekundės nesudvejojusi išsviedi jį iš draugų visose galimose interneto platybių kertelėse ir bent porą dienų piktai ignoruoji. Palauk, mieloji, o ar ne tu jau metus gyveni su kitu ir nė nesiruoši jo palikt, nors žinai, kad visas šitas scenarijus niekuomet nebus vertas didžiųjų kino salių ekranų?

Realybėj, deja, yra taip, kad tas vyras, su kuriuo susitinki keliskart per mėnesį, labai grėsmingai susiraukia tau juokais ištarus, jog šį savaitgalį bučiavaisi su trim, o paerzinimui pareiškus, kad įsimylėjai dvidešimt vienerių tesulaukusį piemenaitį, atsitveria dar grėsmingesne tylos siena. Palauk, mielasis, bet ar tu nesakei, kad be manęs susitikinėji dar… su penkiomis?

Po visų tokių čiūdų tylos siena atsitveriu ir aš, tik jau ne vieno žmogaus, o nuo viso pasaulio. Svajoju apie mažytę jaukią salą Kuboj, nuosavą hamaką ir dėmesio vertų knygų rinkinį. Jokių vyrų, jokio interneto, jokių pareigų dėl pinigų. Tik aš, jūra, saulė, knygos ir hamakas.

Ir ne, nesklaidyčiau aš šįkart savo numylėto išmylėto Bukowskio knygų puslapių. Skaityčiau ką nors vaduojančio iš šito vartotojiško pasaulio. Gal Baudrillardą? O gal Šekspyrą? Bukowskis niekuo nesiskiria nuo mūsų, mielasis: jis savo baimes bei nepasitikėjimo visu pasauliu, įskaitant ir save, pliūpsnius malšina cigaretėm, alkoholiu ir kitais žmonėm.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Bukowskis niekuo nesiskiria nuo mūsų, mielasis”

  1.   nesustabdoma rašo:

    puiku!

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  2.   Pseudo rašo:

    Dėkinga ;}

Rašyk komentarą