BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pub crawling

Penktadienio vakare aplankau draugę: ji taško litrą vermuto ir užsidegusi pasakoja įvairiausias istorijas, o aš prisidedu su litru giros ir įvairiausiomis arbatomis. Atsibundu šeštadienio paryčiais, ties ta sapno vieta, kurioje esu žiauriai nužudoma. Athodai, ble, - pagalvoju. Vėl užmiegu gal po geros valandos. Lovoj tįsau iki pietų, nes savijauta lygiai tokia pati kaip iš vakaro primaišius šotų su alum.

Panele, jei nemesit gert, jums depresija iš vidutinės progresuos į sunkią, - kaip niekad gerai prisimenu beveik prieš ketverius metus man pasakytus psichiatrės žodžius. Šitie medikamentai jums stabilizuos nuotaiką ir mažins potraukį svaigalams, - panosėj sumurmėjo į receptą keverzodama kažkokius burtažodžius. Išėjusi iš jos kabineto apsižliumbiau, tačiau ryžtingai nužygiavau į vaistinę ir nusipirkau man išrašytų vaistų. Išgėrusi iš pakuotės gal keturias piliules visas likusias atidaviau didžiosios savo gyvenimo liubov motinai. Man nereikia, išsikapstysiu pati, - tuomet tvirtai tikėjau. Po dviejų savaičių nusipirkau butelį alaus. Paskui butelių buvo daugiau. Iš meilės, žinoma, iš meilės.

Tavo akys kaip lėlytės, - nepaliaudavo kartoti vienas vyras, kai į jį žvelgdavau iš apačios. Keturias dienas ir naktis po Naujųjų neturėjusi tų pačių lėlės akių kur dėti ir kaip su jomis išsitekti, galiausiai pajuntu palengvėjimą. Išsitiesiu, pasidažau, apsirengiu taip, kad būtų atskleista tai, ką turiu geriausia. Kai nueinu į barą, iškart pajuntu dešimtis į mane įsmeigtų akių: moteris, vertinančias kiekvieną mano kūno centimetrą, ir vyrus, žvelgiančius bei galvojančius velniai žino ką. Lėtai gurkšnodama stebiu netikėtai aptiktą metalcore’o ar kažkokio kitokio shitcore’o grupės pasirodymą.

Ech, vokalistas man taip primena D., - į ausį aikčioja jau keletą metų ištekėjusi ir du vaikus turinti draugė. O būgnininkas tai kaip dviratis, - prideda krizendama. Man patinka dviračiai, - pagalvoju ir klastingai šypteliu būgininko pusėn, nužvelgdama jį nuo galvos iki kojų. Pamatau pusnuogį atletišką kūną, skoningą tatuiruotę-rankovę, auskarą lūpos apačioje, per viduriuką. Pajuntu, kaip kūnu nubėga malonūs šiurpuliukai. O aš blet išgėrusi varganus tris gurkšnius alaus. Galiausiai pasimėtom įžūliais žvilgsniais, laisvai galėjusias nuvesti iki aistringų glamonių viešbučio kambaryje. Tačiau atsispyrusi galimai nutiksiančiam nuotykiui su draugėm pajudu kito baro link. Iki išėjimo mane nulydi tos pačios akys.

Ir ne, aš niekuomet neišmoksiu slėptis nuo žvilgsnių bei išsižadėt barų, - galvoju vėl gurkšnodama girą ir žaisdama Alias’ą. Bare pamatau tik vieną gražų jaunuolį. Jis greit išeina. Nuobodu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą